מדיניות פרטית

אמון הציבור, חברה לתועלת הציבור (מלכ"ר), דואגת לפרטיות הגולשים באתר הבית שלה והפונים דרך מערכת התלונות של הארגון. אנו נוהגים לפעול על פי עקרונות של הוגנות ושקיפות ולכן חשוב לנו להגן על פרטיותכם.
מטרתם של התנאים הבאים היא לפרט את סוגי המידע הנאספים באתר ושימושיו.

איזה מידע אנו אוספים?

  • נתונים סטטיסטים ואנונימיים אודות הגולשים: כתובת IP של הגולש, תאריכי ביקור באתר ומשך זמן בו גלש בעמודי האתר.
  • פרטים מזהים של גולשי האתר: שם פרטי ומשפחה, דוא"ל ומספר טלפון. פרטים אלו יישמרו על ידי הארגון רק כאשר הם ימסרו על ידי הגולש.

שימוש במידע

נתונים סטטיסטיים ישמשו את הארגון למטרות פנימיות של שיפור וייעול הממשקים עם הציבור, ניתוח דפוסי גלישה ועוד.
פרטים אישיים של הגולש ישמשו את הארגון לצורך יידוע הפונה אודות פרסומים חדשים המופנים לציבור או לצרכנים פנימיים של הארגון.

עוגיות

קבצי עוגיות "cookies" הם קבצי טקסט שנוצרים על ידי הדפדפן בעת כניסתכם לאתר הארגון. ה"עוגיות" מכילות מידע מגוון כגון פירוט הדפים בהם ביקרת באתר, משך זמן השהייה בכל דף, מהיכן הגעת לאתר הארגון ועוד. בהתאם להגדרות הדפדפן שלך, חלק מהקבצים יפקעו בעת סגירת דפדפן וייתכן שחלקם יישמרו על גבי הכונן הקשיח במחשבך. קבצים אלו אינם מספקים מידע אישי מזהה, אלא אם כן בחרת לספק לנו מידע זה. ברגע שתבחר לספק נתונים אישיים באתר, מידע זה עשוי להיות מקושר לנתונים המאוחסנים בקבצי העוגיות. קבצי העוגיות מאחסנות את ההעדפות שלך ומאפשרות לנו להציע לך מוצרים, תכנים ושירותים.
קבצי העוגיות מסייעות לאסוף מידע אנונימי וסטטיסטי על הגולשים לצורך תפעול שוטף ותקין של האתר.
באפשרותך לנהל את קבצי העוגיות במחשב. כל דפדפן עיקרי מאפשר לך לחסום או למחוק קבצי עוגיות מהמערכת. למידע נוסף אודות ניהול קבצי העוגיות, עיין בהגדרת הפרטיות בדפדפן שלך.

אבטחה

אנו דואגים לאבטח את המידע המקוון שנאסף ונעזרים באמצעים טכניים וארגוניים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלכם. המידע האישי שנמסר על ידכם, ישמר ברשתות תקשורת מאובטחות.
עם זאת, אין אנו יכולים להבטיח חסינות מוחלטת לאבטחת המידע מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן באתר.

רשימות דיוור

אנו שולחים מדי פעם הודעות דוא"ל שיווקיות בדבר שירותיה של החברה ועדכונים שוטפים. מידע זה יישלח אלייך אך ורק אם הסכמת מראש לקבלתו, בעת השימוש באתר. אם ברצונך לבטל את הסכמתך לקבלת דיוור, תוכל לעשות זאת בכל עת.

גילוי מידע לצד שלישי

בנוסף לעובדי הארגון אשר פועלים במסגרת הטיפול בתלונות ובמידע הכללי המוצג באתר, פועל גם צד שלישי, העשוי להיחשף למידע זה כחלק ממתן שירותו לאמון הציבור. צדדים שלישיים אינם מורשים להשתמש בנתונים האישיים שלכם למטרות אחרות.

שינויים במדיניות הפרטיות

אנו עשויים לערוך שינויים במדיניות הפרטית, עם או בלי הודעה מוקדמת. אנו ממליצים לעיין במדיניות זו מעת לעת לקבלת המידע העדכני ביותר על נהלי הפרטיות.

הגשת תלונה במערכת אמון הציבור

בהליך הגשת תלונה באמצעות מערכת התלונות של הארגון, תידרש למלא פרטים אישיים כגון שם מלא, כתובת מגורים, פרטים ליצירת קשר (דוא"ל, מספר טלפון) ועוד. מידע זה דרוש לצורך טיפול יעיל בתלונתך.

השימוש במידע יעשה לצורך המטרות הבאות:

  • העברת המידע האישי שנמסר על ידך, באופן ובנוסח שתואר על ידך, לבית העסק הרלוונטי לצורך המשך טיפול במקרה. יובהר כי מידע המתווסף לתלונה על ידי נציגי הארגון (כגון סיווג המוצדקות של התלונה, סיווג דפוס הליקוי העולה מהתלונה ועוד) ייחשב כמידע אישי אודותיך.

בשום מקרה לא יועבר מידע אישי לצד שלישי נוסף כלשהו, ללא הסכמתך המפורשת מראש.

  • ניתוח מידע הנצבר במערכת התלונות, הפקת דוחות, מחקרים או מסמכים אחרים, המשקפים בעיה צרכנית רוחבית במשק (ברמת הענף, האזור הגאוגרפי או על חברה\בית עסק ספציפי). מסמכים אלה יכולים לעסוק בכל היבט של התלונה ומפורסמים לציבור בכלי המידע השונים ולא כוללים, בשום מקרה, פרטים אישיים.

חשוב לנו שתדעו:

כל המידע המפורט בתלונתכם, לרבות פרטים אישיים ופרטי המקרה, מועברים לבית העסק הנילון כלשונם ובמלואם. העברת פרטים אלו מסייעים לבית העסק לטפל בתלונה באופן אישי וענייני.
מעבר לזאת, כל מידע אישי אחר שנמסר לנו, נשמר באופן מאובטח במערכות הארגון ולא מועבר לצד ג' כלשהו מבלי קבלת הסכמתך המפורשת.

מידע כללי

  • על מנת לעיין במידע שנצבר אודותיך במערכות הארגון, ניתן לפנות במייל: info@emun.org עם הכותרת "בקשה לעיון במידע אישי".
  • במידה וקיים חשש להפרת הוראות הדין הישראלי בנוגע לפרטיות, תוכלו לפנות ליועצת המשפטית של הארגון, בכתובת: ophra@emun.org